Liguria >
Borghetto Santo Spirito
Borghetto Santo Spirito otelleri ve daireleri, Borghetto Santo Spirito'deki tüm konaklama tesisleri
Borghetto Santo Spirito'deki 3 yıldızlı oteller
Daha fazla göster + Daha az -
B&B Fiordarancio
Via Ponti, 11, Borghetto Santo Spirito, İtalya
Ortak alanlarda WiFi özelliği sunan B&B Fiordarancio Borghetto Santo Spirito, Bagni Marina'a 1 km uzaklıkta konaklama olanağı sunmaktadır. Tesis içinde otopark da mevcuttur.
B&B Mila e Nan
Via Petrarca 2/A, Borghetto Santo Spirito, İtalya
B&B Mila e Nan Borghetto Santo Spirito 3 yıldızlı bir konaklama tesisidir. Pontile di Ceriale 3 km mesafede bulunmaktadır. Tesis içinde otopark da mevcuttur.
Borghetto Santo Spirito'deki 2 yıldızlı oteller
Daha fazla göster + Daha az -
Albergo Glory
Corso Europa 13, Borghetto Santo Spirito, İtalya
Albergo Glory Borghetto Santo Spirito, Castello Borelli'a yakınlıktaki konforlu 2 yıldızlı bir tesistir. Grotte di Toirano 4 km uzaklıkta yer alırken Borgo di Peagna bu konforlu otele 3 km…
Hotel Villa Danci - Camere E Appartamenti
1 Via Piave, Borghetto Santo Spirito, İtalya
Hotel Villa Danci - Camere E Appartamenti Borghetto Santo Spirito, Bagni Antille yakınlarında konforlu 2 yıldızlı konaklama imkanı sunmaktadır.
Borghetto Santo Spirito'deki önerilen oteller
Daha fazla göster + Daha az -
- Attico Trilocale Con Solarium A Borghetto Santo Spirito Daire
- Terrazza Del Gelsomino With Terrace And Open View Daire
- La Casetta Ligure
- A Casa Di Vitto Daire
- Giaely Daire
- Da Vinci'S House Daire
- La Casetta Di Elena
- Casa Isa A 30 Metri Dalla Spiaggia
- Giardino Al Mare - Bilocale Con Piscina E Grande Giardino A Due Passi Dal Mare Daire
- Casa Natalina A 30 Metri Spiaggia
- Parco Del Mare - Relax Near The Sea And City Centre
- Hostdomus - Beach House - A Due Passi Dal Mare
- Amazing Apartment In Borghetto Santo Spirit
- Casa Acciughina Daire
- Sea Watch Blue Apt
- Sea View, 3-Room Apt 50M From Beach With Ac
- Sirio - Bilocale Comodo A 200 M Dal Mare E Con Piscina Sul Tetto
- Villaggio Torino, Terraces With Open View & Wi-Fi
- 500Mt Sea - Free Parking, Terrace, Wifi Daire
- Domus Cinque Daire
- Borghetto Beach House - Affitti Brevi Italia
- Casa Tra Cielo E Mare Daire
- Lanterne Luxury Apartments
- Casa Tizzy Frontemare Daire
- Appartamenti Castello Borelli
- Maison Olga - Incantevole Nuovo Trilocale Vista Montagna-Mare Con Parcheggio
- 20 Metri Dal Mare, Vacanze Vicini A Tutto
- Lungomare 2 Locali Sul Mare Con A/C Daire
- Villa Pineland
- Il Fosso Daire
- La Tua Vacanza Al Mare
- Italianway - Il Faro Daire
- Tre Balconi Sul Mare - Beachfront Sea-View Apartment - Happy Rentals
- Apartment Borghouse By Interhome
- Sea Stone - 100M From The Sea - Happy Rentals
- Pinehome & Garden - Balcony Flat W/ Mountain Views - Happy Rentals
- Luxury Place House Marebello New
- Il Rifugio - Town Centerr - Happy Rentals
- Gabbiano House Daire
- Mimosa Grazioso Bilocale Daire
- Borghetto Montevideo1 Daire
- Vittorio Veneto 9 Daire
- Italianway - Matteotti 7 Frontemare Daire
- Apartment Sirio Mit Gemeinschaftspool Und 200 M Vom Meer Entfernt By Interhome
- 400 Mt Dal Mare - Appena Ristrutturato
- Casa Merlino - A 2 Passi Dal Mare
- Italianway - Giardini 13 Daire
- La Casa Lilla Daire
- House Marebello
Suite Marina Borghetto Bilocale 2 Letti Matrimoniali Pool E Parcheggio Incluso
16 Via Michelangelo, Borghetto Santo Spirito, İtalya
Borghetto Santo Spirito şehrinde Caravel Su Parkı'a 3 km mesafede yer alan bu konaklama birimi, bahçe manzaralı terasa sahiptir.
Mükemmel
(1 yorum)
Il Gioiello Del Borgo Daire
Via Madonna Degli Angeli, 7 Largo 2 Agosto 1 Int. H 13, Borghetto Santo Spirito, İtalya
51 metrekarelik Il Gioiello Del Borgo Daire Borghetto Santo Spirito, 6 kişi için 2 yatak odasını sunar.